O produktach Global Healing Center

Innowacyjna technologia surowego ekstraktu ziołowego™

Jest to najnowocześniejsza technologia wydobywa zioła bez użycia ciepła i alkoholu. Te surowe ekstrakty pozwalają nam zachować pełny profil energetyczny składników ziołowych wraz z ich składnikami odżywczymi, które mogą zostać utracone po podgrzaniu.
Nasze surowe ekstrakty ziołowe wykorzystują ekologiczną glicerynę pochodzącą z nasion gorczycy, a nie bazę oleju palmowego lub alkohol. Gliceryna to łagodnie słodkawy płyn o niskim indeksie glikemicznym, co oznacza, że ​​nie powoduje skoków cukru we krwi, jak inne słodziki czy alkohol.

Precyzyjna technologia

Produkujemy produkty w małych partiach przy użyciu specjalnie zmodyfikowanych enkapsulatorów i szklanych naczyń reakcyjnych dla naszych surowych ekstraktów ziołowych. Niestandardowe formuły Dr. Group po prostu nie działają na maszynach linii montażowych skalibrowanych w celu maksymalizacji szybkości i wydajności. Raczej zoptymalizowaliśmy nasz sprzęt, aby działał wolniej i generował mniej ciepła, czego większość producentów nie jest w stanie zrobić.

Przemyślane opakowanie

Pakujemy i wysyłamy nasze produkty w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób, aby szanować ziemię i zmniejszać nasz ślad węglowy. Nasze produkty pakujemy w nadające się do recyklingu szklane butelki, aby zapewnić, że potencjalnie toksyczne produkty uboczne z tworzyw sztucznych nie będą miały kontaktu z naszymi suplementami. Do pakowania używamy materiałów pochodzących z recyklingu, które również możesz łatwo kompostować lub poddawać recyklingowi.

Wszystko, co robimy, robimy dla Ciebie! Przy każdej podejmowanej przez nas decyzji mamy na uwadze naszych klientów i globalną odpowiedzialność.