TECHNOLOGIA RAW HERBAL EXTRACT™ (Surowego Ekstrtaktu Ziołowego)

GLOBAL HEALING

Czystość, potęga i moc

Starożytni alchemicy, tacy jak Philippus Aureolus Paracelsus, znaloi moc roślin i wiedzieli jak poprawiają nasze życie. Zrozumieli, w jaki sposób można skoncentrować składniki odżywcze z pięcioma elementami natury — wodą, ziemią, powietrzem, ogniem i eterem. Od tego czasu wielu bezskutecznie próbowało odtworzyć swoje procesy i odblokować pełny potencjał leczniczy ziół. Aż do teraz.

 

Po 10 latach badań i rozwoju zrewolucjonizowaliśmy ekstrakcję botaniczną. Dzięki naszej przełomowej technologii Raw Herbal Extract stworzyliśmy najlepsze płynne ekstrakty na rynku.

Nasz proces surowego ekstraktu ziołowego jest zarówno dokładny, jak i delikatny. Nie używamy ciepła, alkoholu ani żrących chemikaliów. W rezultacie te formuły są surowe, całkowicie naturalne, silne i idealne do wspierania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Są tak czyste, że można naprawdę posmakować pełnego profilu naturalnych aromatów, smaków i esencji rośliny — zupełnie tak, jakby zebrano ją świeżo z natury.

Jak powstają surowe ekstrakty ziołowe?

Produkcja surowych ekstraktów ziołowych to długi, wyspecjalizowany proces, który wymaga wyjątkowej dbałości o szczegóły na każdym etapie, aby uzyskać najskuteczniejsze dostępne rozwiązania terapeutyczne.

Składniki najwyższej jakości

Pierwszym krokiem do stworzenia surowego ekstraktu ziołowego jest pozyskanie czystych, świeżych składników. W tym celu współpracujemy z małymi, ekologicznymi gospodarstwami i producentami, którzy stosują ekologiczne praktyki. Każda z nich jest certyfikowana jako ekologiczna lub naturalnie uprawiana na wolności i zbierana w zgodzie z naturą z dala od szkodliwych pestycydów.

Dokładna ekstrakcja

W wieloetapowej ekstrakcji na zimno składniki aktywne rośliny są starannie łączone z ekologiczną gliceryną roślinną i wodą trzykrotnie destylowaną. Te płynne pierwiastki zachowują i zamykają esencję potężnej, leczniczej natury rośliny.

Filtracja na zimno

Następnie do oczyszczenia formuły stosuje się opatentowany proces filtrowania na zimno. Jesteśmy jedną z niewielu na świecie firm zajmujących się suplementami organicznymi, która dysponuje zaawansowaną technologią, która filtruje płynny produkt bez wytwarzania ciepła; to zachowuje delikatne składniki ziół.

Specjalny dodatek: Energized Trace Minerals™

W ostatnim i integralnym etapie ekstrakcja cieczy staje się bardziej biodostępna, zrównoważona i stabilna dzięki dodatkowi Energized Trace Minerals — unikalnej mieszanki aktywowanych, skrystalizowanych soli alkalicznych, które skrupulatnie wytwarzamy przy użyciu metod opracowanych przez starożytnych alchemików ponad tysiąc Lata temu.

Jak surowe ekstrakty ziołowe są lepsze dla twojego zdrowia?

Dzięki jakości pochodzącej z natury, nasze surowe ekstrakty ziołowe są niezwykle silne, wysoce biodostępne i naturalnie kompatybilne ze zdrowiem człowieka.

Naturalne

Trwały proces ekstrakcji na zimno pomaga zachować i utrzymać wszystkie składniki rośliny w stanie nienaruszonym. Oznacza to, że produkt końcowy smakuje i pachnie, jakby był świeżo zebrany z natury. Istnieją niewielkie różnice w kolorze, zapachu, smaku i konsystencji w zależności od partii, co stanowi dumne przypomnienie jej naturalnej autentyczności.

Czyste i mocne

Surowe ekstrakty ziołowe są czystsze i silniejsze niż jakikolwiek inny ekstrakt na rynku. Ekstrakcja bez ciepła i alkoholu zachowuje delikatne, korzystne związki roślinne, a zaawansowana filtracja zapewnia, że ​​jest tak świeża i skuteczna, jak to tylko możliwe. Każda partia jest testowana pod względem jakości i pakowana w butelki ze szkła bursztynowego, aby zachować integralność produktu przed uszkodzeniem przez promieniowanie UV i ciepło.

Biodostępne

Potencja suplementu jest bez znaczenia, jeśli że twoje ciało nie może wchłonąć i wykorzystać składników odżywczych. Energizowane minerały śladowe mają ładunek jonowy, który zwiększa reakcje chemiczne w organizmie. Dodanie ich do formuły zwiększa jej zdolność do wnikania do komórek organizmu. Ta podwyższona biodostępność oznacza, że ​​możesz lepiej doświadczyć jego pełnej terapeutycznej wartości.