CO TO JEST SUROWY EKSTRAKT ZIOŁOWY
Jak powstaje nasz surowy ekstrakt ziołowy
Zioła
Wybrane przez nas zioła są certyfikowane jako ekologiczne lub dziko zebrane z czystych środowisk w harmonijnej współpracy z naturą, aby zmaksymalizować ich jakość i siłę działania, aby zapewnić, że otrzymujemy najlepsze, najświeższe zioła. Naszym najwyższym priorytetem jest bycie dobrymi zarządcami ziemi; aby chronić i pielęgnować pielęgnowane, lecznicze rośliny i gleby, które je odżywiają. Nasze przestrzeganie zasad organicznych oznacza, że ​​stosujemy zielone, przyjazne dla środowiska technologie, które zmniejszają obciążenie środowiska lokalnego i globalnego. Poprzez demonstrowanie zdrowych praktyk oraz zaszczepianie miłości i pozytywnej energii w każdym ziołach, staramy się stworzyć model dla przyszłych farm i zielonych projektów.

Surowy proces ekstrakcji ziołowej
Nasze receptury surowego ekstraktu ziołowego są ekstrahowane w szklanych naczyniach, a nie w standardowych metalowych naczyniach do ekstrakcji, z których korzysta większość producentów. Ekspozycja na metale może zmienić wrażliwą energetykę rośliny. Nasza unikalna technologia ekstrakcji została zaprojektowana do wychwytywania niezbędnych aromatycznych składników rośliny i steroli (lipidów i wosków), oleożywic, rezinoidów, polisacharydów o dużej gęstości i innych składników - wszystkie w synergistycznym, pełnym spektrum. Obejmuje to trwałą, wieloetapową procedurę ekstrakcji na zimno. W zależności od zioła może to potrwać od 9 do 30 dni. Pozwala to zachować delikatne składniki rośliny, witaminy, minerały, kofaktory, delikatne kompleksy olejków eterycznych i subtelne sygnatury energetyczne.
Organiczna gliceryna roślinna i potrójnie destylowana woda są wykorzystywane wyłącznie do naszego procesu ekstrakcji. Potrójnie destylowana woda jest wolna od chemikaliów i ma neutralne pH. Im więcej razy woda jest destylowana, tym bardziej może absorbować światło, związki ziołowe i subtelne energie. Woda potrójnie destylowana, uważana za bioaktywną, była jedyną formą wody używaną przez starożytnych alchemików do wydobywania, energetyzowania i stabilizowania składników ziół.

Surowe ekstrakty ziołowe nie zawierają alkoholu
Po wyprodukowaniu potrójnie destylowanej wody dodaje się ją do certyfikowanej organicznej, wolnej od oleju z palm, gliceryny roślinnej pochodzącej z nasion gorczycy. Alkohol niszczy lub czyni nieaktywnymi wiele bioaktywnych składników rośliny, takich jak substancje aromatyczne, enzymy, polisacharydy, składniki i kofaktory. Jest to ważne, ponieważ wiele ekstraktów na bazie gliceryny dostępnych obecnie na rynku najpierw najpierw ekstrahuje się alkoholem, a następnie łączy z gliceryną. Ekstrakcja i konserwowanie ziół w alkoholu może dezaktywować wiele ważnych związków zioła.
Nasz wyjątkowy, bezalkoholowy proces zachowuje składniki botaniczne i stabilizuje wszystkie różne elementy. Gliceryna ma również właściwości mikrokapsułkowania. W przeciwieństwie do alkoholu, gliceryna i potrójnie destylowana woda działają w celu kapsułkowania większej ilości ważnych składników i związków. Gliceryna zachowuje również oryginalne czynniki smakowe ważne dla skuteczności ziół. Żaden inny rozpuszczalnik lub ekstrakcyjne środki chemiczne, takie jak alkohol lub metanol, nie posiadają tej jakości.

Technologia zimnej filtracji
Po dziewięcio-trzydziestodniowym procesie ekstrakcji gliceryny stosuje się zastrzeżony proces zimnego filtrowania w celu oczyszczenia produktu i zapewnienia możliwie najbardziej spójnego smaku, tekstury i lepkości. Global Healing Center jest jedną z niewielu firm zajmujących się nutraceutykami organicznymi na świecie, która wykorzystuje taką technologię do produkcji ekstraktów ziołowych. Nasza zaawansowana technologia filtrowania działa w kontrolowanym klimacie w celu filtrowania ciekłego produktu bez wytwarzania ciepła; zachowuje to delikatne składniki ziół. Ostatnim i integralnym etapem produkcji jest dodanie naszej unikalnej mieszanki Energized Trace Minerals.

Energetyzowane minerały śladowe
Nasza metoda aktywacji i dodawania unikalnej mieszanki Energetyzowanych Minerałów Śladowych oparta jest na technikach stosowanych przez Ojca Alchemii, Philippusa Aureolusa Paracelsusa, który doszedł do wniosku, że dodanie minerałów śladowych powoduje, że ekstrakt ziołowy staje się wykładniczo silniejszy, a także bardziej biodostępny , zrównoważony i stabilny. Są one tworzone przy użyciu metod opracowanych ponad tysiąc lat temu i cenionych przez alchemików, ponieważ włączają pięć elementów natury: wodę, ziemię, powietrze, ogień i eter.
Każdy etap procesu produkcji śladowych minerałów gromadzi i koncentruje pierwiastki monatomowe i przesyła je w stan spinowy o wysokiej zawartości elektronów. Minerały i minerały śladowe są aktywowane i wciągane do kompleksów organicznych, gdzie są utrwalane i konserwowane w łatwo dostępnym stanie.

Ostateczny wynik
Wszystko to jest wynikiem dziesięcioletniego poświęcenia odkrywania, testowania i tworzenia wiodących w branży technik ekstrakcji ziół, które wytwarzają wysoce energetyczne, silne i skuteczne formuły, które promują optymalne zdrowie i dobre samopoczucie. Możesz faktycznie skosztować pełnego profilu naturalnych aromatów, smaków i esencji rośliny i ziemi, z której wyrosła, tak jakbyś wybrał ją świeżo z dziczy.