ZDROWIE ZASILANE INNOWACJAMI

Innowacyjne formuły suplementów
Zainspirowane starożytną alchemią

W Global Healing wierzymy, że najlepsze prace są zawsze przed nami. Jesteśmy pionierami nowych standardów w naszej branży z ponad 25-letnim zaangażowaniem w innowacje. Z dumą opracowaliśmy przełomową, opatentowaną technologię, która odróżnia nas od konwencjonalnych podejść. Czas na nowo zdefiniować doświadczenie suplementacji.

Starożytni alchemicy wiedzieli, jak wydobywać i koncentrować składniki odżywcze roślin za pomocą pięciu żywiołów – wody, ziemi, powietrza, ognia i eteru. Po dziesięciu latach badań i rozwoju firma Global Healing jako pierwsza odtworzyła ten proces i po raz kolejny uwolniła pełny potencjał leczniczy ziół. Nasz rewolucyjny proces ekstrakcji botanicznej skutkuje najczystszą i najwyższej jakości esencją roślinną dostępną na rynku, ustanawiając nowy standard skuteczności suplementów.

Proces Raw Herbal Extract™ jest skomplikowany i czasochłonny. Dokładny i delikatny. Praca prawdziwej miłości. Wymaga niezwykłych umiejętności i niemal obsesyjnej dbałości o szczegóły. Zachowujemy integralność naszych ręcznie wybranych składników roślinnych bez użycia ciepła, alkoholu ani ostrych chemikaliów i po mistrzowsku wytwarzamy surową, całkowicie naturalną, czystą i silną formułę. Nasze suplementy zachowują pełny profil naturalnych aromatów, smaków i esencji każdej rośliny – tak jakbyś zbierał je prosto z ziemi.