ZDROWIE ZASILANE INNOWACJAMI

Zdrowie zasilane innowacjami
Moja historia zaczyna się jak wiele innych – od osobistych wyzwań. Ale te wyzwania doprowadziły mnie na drogę naturalnego uzdrawiania i trwającego całe życie dążenia do lepszego, czystszego życia. Po tym jak we wczesnym okresie życia straciłem oboje rodziców z powodu raka, zdecydowałem się podążać ścieżką optymalnego zdrowia osobistego. Zacząłem uczyć się zdrowego odżywiania i stosowania ziół, a następnie zdecydowałem się na dietę roślinną. To zmieniło moje samopoczucie i wiedziałam, że muszę poświęcić moją nowo zdobytą wiedzę, aby pomóc innym, którzy chcą zmienić swoje życie. Narodziło się Global Healing

Jako firma oferujemy już ponad ćwierć wieku pomagania klientom w osiąganiu lepszego zdrowia. Nieustannie udoskonalamy formuły naszych produktów, sposób pozyskiwania składników suplementów i nasze procesy produkcyjne. Po całym tym rozwoju utrzymujemy naszą włączającą, przyjazną kulturę firmy; nadal jesteśmy w 100% własnością rodziny i jesteśmy przez nią zarządzani. Nie ma tu żadnej wielkiej farmacji! Prowadzę Global Healing w duchu przedsiębiorczości, łącząc naukę ze sprawdzoną alternatywną i uzupełniającą wiedzą na temat naturalnego zdrowia.

Jeśli chcesz dokonać zmian, ale nie wiesz od czego zacząć, pomyśl o swoim zdrowiu jak o podróży. Zachęcam Cię do poświęcenia czasu na dowiedzenie się więcej o tym, jak możesz uzdrowić się od wewnątrz. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc na każdym kroku.